Jakie są najczęstsze powody brania pożyczek?

Tysiące Polaków każdego dnia podejmują decyzję o pożyczeniu pieniędzy na jakiś określony cel. Według statystyk, najczęstszym powodem zaciągania pożyczek są jest chęć kupienia nowego samochodu (a czasem konieczność), a także długo odkładany remont mieszkania. Ponadto coraz więcej osób zaciąga niewielkie pożyczki na takie wydatki, jak szkolna wyprawka czy inne sezonowo pojawiające się potrzeby, w tym również wakacje, a nawet zabawa sylwestrowa.

Gdzie szukamy pieniędzy?

Najprostszą odpowiedzią na nasze dzisiejsze potrzeby są para banki oraz ich oferta, która jest prosta i bardzo przejrzysta, ponadto sprawia, że nikt ani z rodziny, ani z przyjaciół, znajomych czy sąsiadów nie wie, że zaciągamy jakiekolwiek zobowiązanie. Jedną z najpopularniejszych dzisiaj miejsc, w jakich szukamy gotówki, jest strona ExtraPortfel, traktowana jako w zasadzie pierwsze z miejsc, w których szukamy pomocy w przypadku finansowych kłopotów.

Za co uwielbiamy takie rozwiązania?

 

Możliwość skorzystania z internetowo przyznawanej, krótkoterminowej pożyczki daje nam możliwość błyskawicznego zastrzyku gotówki, który najczęściej właśnie dlatego jest nam potrzebny – nagle. Przede wszystkim zaś chwilówki są bajecznie proste, ponieważ wystarczy podanie w formularzu odpowiednich, wskazanych informacji oraz odczekanie kilkunastu minut na decyzję. Po akceptacji możemy już tylko wyczekiwać przelewu, który kierowany jest wprost na nasze osobiste konto ze strony ExtraPortfel.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.


*